Залтинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Залтинор

Училище за магосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Край водопада

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




Край водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Край водопада   Край водопада EmptyЧет Яну 03, 2008 9:24 pm

Бил реши да се поразходи и се запъти към водопада.Като налбижаваше пред него се разкри красива гледка.Водата се стичаше между скалите и образуваше малко езерце.В него плуваша разноцветни рибки и всякакви други животинки.Зад водопада имаше пещера,през която се стигаше към чудния крад на русалките-Мермайдленд.
Бил отиде до водопада и се облегна на едно дърво кат гледаше към ясното небе.Изведнъж се чу плясък и той се извърна към водата.Току ще беше излязла една русалка.Имаше червена коса и оранжева опашка.Бил се изправи,приближи се внимателно и промълви:
-Здравей!Как се казваш?-Русалката отвърна:
-Дейзи.А ти?
-Бил.Бил Дейвис.Какво правиш тук?
-Излязох малко над водата,за да се порадвам на слънцето.-отговори русалката.-А ти?
-А...аз ли...ами дойдох да се поразходя,защото ми писна да седя в замакът.
Двамата си поговориха още дълго време,когато от дърветата се появи...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Край водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край водопада   Край водопада EmptyПон Яну 14, 2008 6:51 pm

..Тереза.Тя беше с качулка и ходеше с горда и надменна походка.До преди малко в гората беше да свърши една заповед от господаря си и се учуди като видя някой до водопада.Въпреки всичко погледна назад към дърветата и си помисли,че някой я следи.Тръсна леко глава и отново погледна със студено и непроницаемо лице към момчето и русалката край водопада.И двамата я гледаха.Тя се приближи,свали назад качулката си и каза с ироничен глас сякаш само си губеше времето.
-Видях,че ме гледаш...гледате и реших,че беше време някой да направи крачка.Аз съм Тереза!Тереза Лестранж!
Върнете се в началото Go down
X-tina
Модератор
Модератор
X-tina


Female
Брой мнения : 40
Age : 28
Registration date : 09.02.2008

Край водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край водопада   Край водопада EmptyНед Фев 10, 2008 12:41 pm

Бил не успя да се представи защото тогова откъм дърветата се покоза момиче със дълга,гарвановочерна коса.
-Ари,пак ли изпълняваш заповедите му!Казах му,че не си длъжна!-но когато забеляза,че русалката и момчето там я гледат странно ту се обърна към тях и каза приветливо:
-здравейте,името ми е Стейси Блек,а Ари ми е братовчедка.
Върнете се в началото Go down
http://emmawatson.forumi.bg
Гост
Гост




Край водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край водопада   Край водопада EmptyСря Май 14, 2008 9:15 pm

-Стейси,би ли помогнала за момент.-каза с притесняващо спокоен глас Ари.
-Да какво има?-попита тя и се изравни с братовчедка си.
-Първо искам да разкараме тези тук-посочи тя русалката и Бил-а след това да те попитам нещо!
Стейси само поклати глава и дръпна Тери настрани.
-Какво има?
-Защо си ходила при господаря ни!Казах ти още вчера,че не искъм той да научава,че ти знаеш за тая мисия....-започна Тери,но Стейси я прекъсна...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Край водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край водопада   Край водопада Empty

Върнете се в началото Go down
 
Край водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Залтинор :: Около училището :: Водопада-
Идете на: