Залтинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Залтинор

Училище за магосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Самър Сантини

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




Самър Сантини Empty
ПисанеЗаглавие: Самър Сантини   Самър Сантини EmptyЧет Дек 13, 2007 11:26 pm

Име: Самър Сантини (приема фамилията на майка си, за да покаже на баща си, че не го обича)
Родители: Мария Сантини и Том Мерсволуко Риддъл ( лорд Волдемор )
Сестра: Тру Том Мерсволуко Риддъл
Дата на раждане:14.02.
Описание:Това съм аз
пак аз
за разлика от другите вампири аз не се страхувам от светлината
Сили: Черните изкуства много ми се отдават ( защо ли? Twisted Evil ), притежавам силата на телепатията, убийца, вампир, зоомаг, освен това мога да променям цвета на косата, очите и дрехите си според настроението си и да правя магии само с ума си.
Отличителен белег: Рожденната ми татуировка на черна роза на кръста ми ( наследство от майка ми )
Известни прадеди: Салазар Слидерин и Албус Дъмбълдор ( макар че все още ми е само дядо Laughing )
Зоомаг: черна пантера (пак наследство от майка ми Very Happy )
Покровител: пак пантера
Малко история: Страхувала се е да не ни се случи нещо, въпреки голямата мощ на баща ни. Не се знаело кой може да реши да му отмъщава като ни отвлече или убие. Пък и предпочитала да сме надалеч от дядо ни. За това скрива мен и сестра ми в едно сиропиталище. С Тру избягахме от там когато бяхме малки. Известно време живеехме на улицата, но след това се настанихме в замъка на баща ни. Живяла съм за няколко месеца при Дракула и за още толкова при Дъмбълдор. След като баща ми се връна на власт освен в "Хогуартс" започнахме да учим и в "Черната Далиа" и "Dark arts institute" и сега в "Залтинор".
Пръчка:Кристализирана пръчица
А това е гаджето ми
*kiss*
и още една
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Самър Сантини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самър Сантини   Самър Сантини EmptyЧет Дек 13, 2007 11:41 pm

Приета.Страхотно геройче.
Върнете се в началото Go down
 
Самър Сантини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Залтинор :: В голямата зала :: Представяне-
Идете на: