Залтинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Залтинор

Училище за магосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Урок №1

Go down 
АвторСъобщение
X-tina
Модератор
Модератор
X-tina


Female
Брой мнения : 40
Age : 28
Registration date : 09.02.2008

Урок №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Урок №1   Урок №1 EmptyНед Фев 10, 2008 1:04 pm

Стейси беше избрала един доста мрачен кабинет,но за няколко дни го преобрази в просторно и приветливо помещение.
-Здравейте ученици-каза тя щом всички записали се за предмета седнаха по 2-ма на чин-Първо държа да ви кажа защо предмета се казва така.Не мисля,че ще можете да се преедпазите от нещо което не сте рпавили нито веднъж в живота си.Тук ще изучаваме Черните изкуства,първо ще правим черната магия,а после ще научм и защитата срещо нея.Първо ще орочасваме предмета и след това ще премахнем заклинанието.Но имам две изисквания:1-во трябва да сте добри по отвари защото някой Черни магии не се лекуват с други магии,а със отвари,2-ро бъдете много внимителни и не използвайте тези магий за да орочасвате ваши съученици.И знайте,че за да имате добра работа в министерството този прдмет е един от най-важните!
За домашно намерете най-черната магия според вас и напишете какво знаете занея.
Върнете се в началото Go down
http://emmawatson.forumi.bg
Гост
Гост




Урок №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №1   Урок №1 EmptyПон Фев 11, 2008 5:39 pm

Самър слушаше разсеяно учителката си. Дразнеше се от светлината. Смяташе, че кабинет по Черни изкуства трябва да е мрачен и тъмен, а не толкова светъл и... приветлив. "Пфу, ама и тая жена има един вкус!" отегчено си мислеше момичето докато си играеше небрежно с пръчката си.
-...За домашно намерете най-черната магия според вас и напишете какво знаете за нея. - до ушите на блондинката стигнаха последните думи на професора. Сам вдигна леко вежда и се замисли. Знаеше много черни магии, но коя от тях учителката им би сметнала за "най-черна"?
- Професоре? - вдигна ръка грийндаунката.
- Да, госпожице..
- Сантини. Какво имате предвид като казвате "най-черна магия"? Непростимите заклинания или онези, които не са чувани от по-голямата част от магьосническия свят? - попита момичето.

(съжалявам, ако не е трябвало да питам тук, ама исках да знам Smile Пък и да отбележа присъствие в часа Razz )
Върнете се в началото Go down
X-tina
Модератор
Модератор
X-tina


Female
Брой мнения : 40
Age : 28
Registration date : 09.02.2008

Урок №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №1   Урок №1 EmptyПон Фев 11, 2008 9:05 pm

-Госпожице,първо искам да ви напомня,че съм перфектен легимант.Завелязан,че не харесвате кабинета,но все пак не искам кабинета да заприлича на този на професор Снейп.Непростимите заклинания са едни от най известните и според мен ще е доста отекчително и скучно да чуем отнво за тях.Напишете за нещо,което е известно на малко хора.Виждам,че проявявяте интерес към тях.Явно ще спечелиш много точки на дома си от този предмет!
Върнете се в началото Go down
http://emmawatson.forumi.bg
X-tina
Модератор
Модератор
X-tina


Female
Брой мнения : 40
Age : 28
Registration date : 09.02.2008

Урок №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №1   Урок №1 EmptyПон Фев 11, 2008 9:07 pm

И така-видях,че има записани!Имате 1 седмица да ми пратите домашното си на ЛС(до 18.2.2007).
Върнете се в началото Go down
http://emmawatson.forumi.bg
Sponsored content





Урок №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №1   Урок №1 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Урок №1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Залтинор :: Предметите :: Черни изкуства-
Идете на: