Залтинор

Училище за магосници

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Наказване

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Наказване   Пет Дек 14, 2007 7:48 pm

Тука ще казвам кой потребител ще бъде наказан.

Този потребител:
Кийра Лестранж.Няма да бъде наказана,но ще бъде с предибреждение от Мен.
Тя е нарушила наколко правила:
1.Първо,че пише RPG на няколко места.
2.Второ,че пише мненията на другите герой без тяхното разрешение.

А потребител Rock,защото пише на няколко места.

При следващите нарушения ще бъде изгонена Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Пет Дек 14, 2007 10:31 pm

Хей, я чакай малко! Ти какво искаш да пишем само на едно място ли? Ми, че то тъй има цял месец само в една тема да пишем! Това е супер тъпо! Пък и какво като пише от името на другите? Ти не пишеш ли? Защото аз го правя също! Все пак малко или много познавам тези момичета и знам какво мислят! Естествено, че ще пиша от тяхно име! А и за ЛС да си чувала? И за уговорки по ЛС? Щот ако не си да те светна!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Пет Дек 14, 2007 10:39 pm

Няма нужда да чакаме следващ път , защото сама искам потребителя ми да се изтрие. Това с писанието на няколко места - еми как няма да пишем на няколко места, като форума е толкова празен , че ако чакаш някой да ти отговори на едно място ще минат поне пет часа! Вие трябва да се радвате според мен , че има някой с желание да пише.

А това за писането от името на друг:
За Таджи написах вече - ако има проблем , тя ще ми напише и аз ще го едитна.

П.С Ели съжалявам , че точно на твоите правила трябва да се нервя , ама ...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Пет Дек 14, 2007 10:44 pm

Щом ще триете на Кийра искам и моя! Тя ме помоли да се регна тук и аз го направих, но щом най-добрата ми приятелка се маха и аз изчезвам от тук! Смятам, че и Йо ще ни подкрепи. Така че сами си преценявайте, но според мен това е пълна простотия. Вие сте админките, но мисля, че не е лошо да се допитате и до потребителите си!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Пет Дек 14, 2007 10:45 pm

Забравих да кажа още нещо:

АБЕ ТОВА ФОРУМ ЗА МАГЬОСНИЦИ ЛИ Е , ИЛИ ЗА НЯКАКВИ ДЕТСКИ ЯПОНСКИ АНИМАЦИЙКИ? ЗАЩОТО ТИДЖИ СИ ПИШЕ КВОТ СИ ЩЕ И ИЗГЛЕЖДА ВЪОБЩЕ НЕ И ПУКА , ЧЕ НИКОЙ НИЩО НЕ СХВАЩА?! АЙДЕ РАЗБИРАМ ДА ПОЛЗВАШЕ МАГИИ - НОРМАЛНО ... ТОВА Е ФОРУМ ОТ ХП, АМА ТИЯ ПОЗИ , ТАЙНИ УМЕНИЯ , ПРИДОБИТИ ОТ РАЗНИ СТОЙКИ ... СОРИ АМА АЗ НЕ СЪМ ГАДАТЕЛ НА ГЛУПОСТИ!

( НЕ ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ , ЗАЩОТО СЪМ ЯДОСАНА ... ПРОСТО ИСКАМ ПО-БЪРЗО ДА РЕШИТЕ ДАЛИ ЩЕ МЕ ДЕЛНЕТЕ , ТАА ДОПРИНАСЯМ ПОВЕЧКО Twisted Evil - ЗНАМ ЧЕ С ГЛАВНИТЕ БУКВИ НАРУШАВАМ ОЩЕ ЕДНО ПРАВИЛО )
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Пет Дек 14, 2007 11:30 pm

МОМИЧЕТААААААААААААААААААААААА,слушайте.Не искам да ви изтривам потребителите ви,а само сте под наблудение.За ЛС да съм чувала и знам,че вие трити сте се наговори да пишете слято мненията си.Но за героя на RaZoRbLaDe KiSs,дали сте я питали може да я махнете от мястото й.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Пет Дек 14, 2007 11:41 pm

GaLeTo написа:
Но за героя на RaZoRbLaDe KiSs,дали сте я питали може да я махнете от мястото й.

Я преведи?
Пък и след като можем да пишем само на едно място как да не искаме да си изтрием акаунтите? Я се замисли малко. Кой луд ще седне да пише мнение и ще остане само на една тема, в която дори не се знае кога някой друг ще пише? Не мисля, че правилата ви са много логични и смислени! Съжалявам, но това е моето мнение. Пък и не смятам, че трябва да са под наблюдение след като ви пълнят форума със смислени мнения и случки.
А и как да пиша РП без да пиша от мнението на другия? То трябва да пиша максимум ред смислени неща и пет реда глупости, че да стане някакво свястно изглеждащо мнение!

Последната промяна е направена от на Пет Дек 14, 2007 11:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Пет Дек 14, 2007 11:44 pm

Така ... ние трите не сме се наговорили по ЛС , а в скайп. Даже и в момента пишем Laughing

А за Лили ( не ми се пише ника й ) ... смятам че ако имаше проблем и нещо не и харесваше И ВЛИЗАШЕ ПО-ЧЕСТО щеше да каже , че не и харесва и аз щях да го оправя. Ако влезе след един месец обаче , да не се надява да трия сто мнения , защото няма да стане.

А аз се ядосах на тъпите правила , не на наканието. GaLetO разбирам че с Ели искате форума ви да изглежда прилежен и тн и тн , но как очаквате въобще да влиза някой като той е празен. Ако пишем само на едно място , запълването на форума и следователно повече потребители , ще стане много по-бавно. Аз помолих Ради ( Самър ) да се регне и Йо ( Кира ) да се върне , само защото сама ми беше скучно и нямах с кой да пиша. Разбирам се сте админки , директори и тн ... но замислете се за миг дали е редно да се поставяте над другите в такъв малък форум и да не пишете с тях ... Моя съвет , ако искате форума ви да успее поне малко , е да пишете яко ... ама много яко в началото , докато обстановката на форума стане нормална , а не както сега - пуста.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Съб Дек 15, 2007 5:39 am

Невиждам и капчица смисъл от караниците ви. Беше грубо да отпратите просто така момичето. Все пак, защо като искате да направите по-добър форума, отпращате така хора от РП-тата? Колкото до това на колко места се пише - и според мен е редно в началото да се пише на няколко места, за да стане по интересно и да влезнат повече хора. Но все пак мисля, че спора е крайно безсмислен. Станалото станало, вече няма смисъл, просто продължете и не се карайте безмислено. Тъпо е. Тук сме за де се забавляваме, откриваме и създаваме нови приятелства, не за да се избиваме преждевременно.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Съб Дек 15, 2007 2:47 pm

Сивиръс Снейп написа:
Невиждам и капчица смисъл от караниците ви. Беше грубо да отпратите просто така момичето. Все пак, защо като искате да направите по-добър форума, отпращате така хора от РП-тата? Колкото до това на колко места се пише - и според мен е редно в началото да се пише на няколко места, за да стане по интересно и да влезнат повече хора. Но все пак мисля, че спора е крайно безсмислен. Станалото станало, вече няма смисъл, просто продължете и не се карайте безмислено. Тъпо е. Тук сме за де се забавляваме, откриваме и създаваме нови приятелства, не за да се избиваме преждевременно.

Определено форуми са да си създаваме нови приятелства ( даже с Йо и Ради се запознахме така ). Това с Лили - ами признавам беше леко грубо без да я ... питаме дали може да я изгоним , но самото написано не смятам че трябва да убижда някой - както казах и на Таджи ... нищи лично. Просто героинята , която съм създала е такава , за да ми е по-интересно. Не мислите , че в реалния живот ходя да тормозя хората или пък се държи студено при запознанствата!

А и както казах по-горе , мен не ме интересува дали съм наказана - дори и да ми се изтрие профила , ще си намеря други форуми , където да пиша. Просто искам да помогна на Ели да бутне Залтинор напред и да има повече потребители , а това няма как да стане ако е празен. ( Това за Лили няма да го обсъждам повече , мисля че стана ясно )
Анастасия
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 141
Registration date : 11.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Съб Дек 15, 2007 4:02 pm

Хайде стига сте се карали. Моля ви се. Стига. Пишете както си искате. И да забравим тази караница. Wink
Вижте профила на потребителя http://zaltinorschool.bulgarianforum.net
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Съб Дек 15, 2007 10:01 pm

Аз само искам да кажа, че не мисля, че е особено смислено да не можем да пишем от името на другите, защото така РП-то става прекалено скучно. Ако трябва да е дълго и смислено, няма как да пишеш само от твое си име!!За хората,които пишат РП , постовете по 2,3 реда са по-скоро нещо като чат само дето с героите ви...Мога да дам пример за голям форум ( потър мания ) където постоянно се пишат РП- та и всеки пише и от името на чуждия герой...тъй че не виждам за какво се сърдите като не ви е приятно някой да пише от името на героя ви да бяхте казали по рано а не в последствие да мрънкате и даже да заплашвате да не пишет от името на героите ви...

И за тези които си мислят че понеже сме нови може да ни се отварят искам да кажа че през ръцете ми са минали доста повече форуми отколкото през ваште!...

Последната промяна е направена от Rock на Сря Май 07, 2008 9:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Съб Дек 15, 2007 10:20 pm

Приемам предложенето от Ели и спирам спора. Той както предпочете Лили ... премина на лични съобщение Wink

P.S Някой може ли да ми каже къде са написаните тези правила - на колко места може да пише човек и от името на кого ... защото не ги виждам , а не искам да нарушавам повече такива работи.
harmaqni_666
Безмощен
Безмощен

Female
Брой мнения : 3
Registration date : 05.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Вто Фев 05, 2008 7:01 pm

Извинявайте, че разравям стара тема, но аз ако не дам мнение на къде. *хахахах*
1. За писането на няколко места. Ами според мен не е нормално да се пише на 5 места едноврменно. Баси оправданията: "иначе форума няма да е запълнен". Не мисля, че е така. Това да пишеш на пет места едноврменно е все едно да си на училище, у вас, на купи и на ресторант едновременно - това е невъзможно.
2. За писането на мислите на други герои. никой не знае какво мисли другия, даже и братя да са... Всеки си има мнение, всеки си има стил на писане, всеки си има характер. Като си тръгнал да пишеш рп може да се обсъждат много други неща - обстановка, други герои, които не са потребители и т.н. Едва ли в това е проблема. Друг вариянт да се... как беше... "напише нещо, което да прилича на мнение е" просто да напишете изчерпателна, подробна ВАША реч.
Това е моето скромно мнение.
Вижте профила на потребителя
NaN
Седмокурсник
Седмокурсник

Female
Брой мнения : 81
Job/hobbies : music,friends,drinking =D
Registration date : 08.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Нед Фев 17, 2008 9:17 pm

Ми тогава да дам и аз мнение:
1.За писане на няколко места-наистина не е нормално и е малко досадно за другите,но чак наказания....
2.За писане на мисли на др герой-мисли не.Не знаеш какво си мисли другият.Той може да има идея какво да пише и как да развие действието си.Обаче да напишеш нещо от рода на ".......се усмихна"или"-Здравей-поздрави ...."нищо няма да му стане на човек(и др примери мога да дам,ама е безсмислено)

Само се надявам да не започнете да се карате пак-всеки си има мнение,но трябва да се намери решение,с което вс да са доволни.
Вижте профила на потребителя
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   Сря Май 07, 2008 9:38 pm

harmaqni_666 написа:
Извинявайте, че разравям стара тема, но аз ако не дам мнение на къде. *хахахах*
1. За писането на няколко места. Ами според мен не е нормално да се пише на 5 места едноврменно. Баси оправданията: "иначе форума няма да е запълнен". Не мисля, че е така. Това да пишеш на пет места едноврменно е все едно да си на училище, у вас, на купи и на ресторант едновременно - това е невъзможно.
Ахам.А какво ще кажеш, може би действията на различните места където пишеш се развиват по различно време?Дали...!?
Все пак никъде не е казано кое кога се е случило, нали?
harmaqni_666 написа:
2. За писането на мислите на други герои. никой не знае какво мисли другия, даже и братя да са... Всеки си има мнение, всеки си има стил на писане, всеки си има характер. Като си тръгнал да пишеш рп може да се обсъждат много други неща - обстановка, други герои, които не са потребители и т.н. Едва ли в това е проблема. Друг вариянт да се... как беше... "напише нещо, което да прилича на мнение е" просто да напишете изчерпателна, подробна ВАША реч.
Това е моето скромно мнение.
Оу.Ама каква логика.Желязна работа.То е се знае, че никой не е сигурен какво си мисли другият, но по принцип е ясно, че не може да си пишеш само за себе си.Я си представи ся, като се опиташ да водиш диалог с някой к'во ше се получи ако не можеш да пишеш от негово име?Некви мизерни мненийца от по 2 реда.Забавно а?И, не т'ва хич няма да е флууд...а ако пък случайно се опиташ да надраскаш нещо дълго, то ще ти се наложи да разтягаш такива локуми, че секи би се отегчил.

И, да.Сори, че пак започнах темата.
И не, не се заяждам с никой.
Просто се дразня.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Наказване   

Наказване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Залтинор :: Пред портите :: Съобщения-