Залтинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Залтинор

Училище за магосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разходка с лодка...

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПон Ное 19, 2007 8:18 am

Снейп бе решил да се поразходи из земите на училището. Така Сивиръс се устреми към една кичеста горичка. В центъра на прекрасната гора момчето намери тихо и спокойно езеро с прекрасен голям водопад. Снейп реши да се понаслаждава на прекрасната гледка и да легне на поляната до езерото, когато забеляза лодка. Момчето не се сдържа и тръгна към нея, за да се поразходи из езерото, когато иззад него се появи...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Ное 22, 2007 7:17 pm

Таджи реши да се поразходи наоколо.Искаше и се да се отпусне и да забреави тежката война която мъчеше клана й.Искаше да умре с всички тези убити от брат и.Но Неджи Хюга я защитаваше на всяка цена.Още си спомняще битката за клана.Мирисът на смърт...Кръв изпръскала стените и телата....Мирисът на война.И ръцете и оцапани с кръвта на свойте надменни роднини.Тя беше отнела техният живот както Ханаби(сестра й)искаше да вземе неиния....Но изведнъж забеляза едно момче и отиде до него.
-Здравей!!!Името ми е Таджи Хюга.-и се изпокой че в този свят никой не я наричаше убиица.Момичето зачака отговора му.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Ное 29, 2007 2:04 pm

- Здревей, приятно ми е Сивиръс Снейп - и момчето и подаде ръка. - Аз мислех, че съм самичък тук, но явно има и други скитащи души - и момчето и намигна леко. - Аз тъкмо се гласях да се бутна с тази лодка в езерото, та ако ти се разхожда с лодка... Пък и ще се опознаем. - усмихна се момчето и леко се изчерви.

ПП Съжалявам, че не съм ти отговорил толкова дълго. Наистина много съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Ное 29, 2007 8:09 pm

-Защо да не....-Таджи направи сладка физиономия.Изгледа момчето сякаш го разучаваше...След това седна в лодката.Махна се кожухчета и се намести в лодката.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyНед Дек 02, 2007 12:06 am

Момчето се качи в лодката и се настъни срещу момичето. Хвана греблата и започна бавно да гребе. Езерото беше очарователно тихо и красиво. Греблата докосваха водата сякаш я милват леко...
- Е, откъде си? Разкажи за себе си? - подхвана неловко момчето и се загледа в очите на Таджи.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyНед Дек 02, 2007 10:33 am

-Кой???Аз ли??-момичето се притесни защото трябваше да каже и за клана си.И за войната.
-Аз съм от мъгълските китайски кланове.По-скоро от великия клан Хюга.Известен с своето умение да се бие невероятно бързо с ръцете си.-Таджи видя че момчето я гледа в очите,засмя се и ги посочи-Нямат зеници знам.Това е една от специалните способности но клана ми.Биакуганът.Мога да виждам през каквото си поискам.Но на сушата ще ти покажа някоя друга техника с него.Та аз живея с брат си Неджи,макар и да си имам сестра която упорито се опитва да ме убие...
Но аз май много се разговорих!!!!Кажи нещо за себе си...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПон Дек 03, 2007 7:04 pm

- Ами аз ли. Аз съм сирак, без братя и сестри. Отгледаха ме баба ивуйчо. Много добри хора, но и много строги. Живея в далечните Гренландски земи. Много красива ледена пустош. Общо взето е това за мен. А ти не се притеснявай, каквото и да е било в миналото ти, то остава там. Поне това съм научил, няма смисъл да се притесняваш. Ти си тук и сега и бъди просто себе си. А като каза, че виждаш през всичко, можеш ли да виждаш през мен? - момчето се вгледа в очите на момичето и се опита да види нещо там....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПон Дек 03, 2007 11:10 pm

-Мога през теб....Мога и вътре в теб...Да следя пътищата на силата през тялото ти с само с един удар да ги спра.-момичето заби поглед в земята.след малко направи няколко знака с ръце.Изправи си лицето.вените около очите и бяха изпъкнали.Зачеркнатите зеници се виждаха по контурите.-Само кажи през какво искаш да погледна...
Върнете се в началото Go down
Karolin Berg
Admin
Admin
Karolin Berg


Female
Брой мнения : 53
Age : 36
Registration date : 19.11.2007

Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyСря Дек 05, 2007 2:55 pm

Лили седеше на голям камък на отсрещния бряг на езерото. Беше се зачела в странна малка книжка, когато нещо проблясна в далечината и я откъсна от четивото. Малка лодка плаваше в далечината и се приближаваше бавно. Лили присви очи и видя двама души в нея. Дали бяха новите й съученици? Щяха ли да я забележат или пък щяха да я отминат?
Чудеше се да им помаха ли или да продължи да си чете. Бе й любопитно да види кой е в лодката...
Върнете се в началото Go down
http://magicacademy666.bestoforum.net/
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Дек 06, 2007 1:20 pm

Момчето се стресна от погледа на момичето. Определено беше плашещ. Каза си - "Сив, това е техника, която те плаши, но това не прави момичето различно. Това е просто състояние. Успокой се." Момчето се замисли, по успокои се и каза:
- Добре погледни през дъното на лодката. Какво има на дъното на езерото? - момчето се вгледа в момичето, като явно се опитваше да запомни движенията й. Вглежда се се във всяко едно движение и се питаше, какви ли сили отприщтват те. Докато момичето вперваше поглед в дъното, Снейп забеляза на един камък да седи момиче. В ръцете си държеше нещо, но той незнаеше какво. Тъкмо да помаха, когато Таджи заговори...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Дек 06, 2007 8:45 pm

-Каво да има....Риби и много вода...и доста тревясало дъно...Скука...Защо не даде нещо по забавно?Като например да издиря най близкия човек на няколко километра от тук-момичето се засмя кагато сподели колко е силна техниката.след това бързо примигна и Биакугънът изчезна.-Но да ти кажа не ми трябва моето Кекегенкай да те кажа че там има едно момиче което можеби ще бъде наша съученичка....Няма да е зле да се запознаем,а???-и Таджи изгледа съвсем приятелски.
Върнете се в началото Go down
Karolin Berg
Admin
Admin
Karolin Berg


Female
Брой мнения : 53
Age : 36
Registration date : 19.11.2007

Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПон Дек 10, 2007 11:44 pm

Лили забеляза, че й махат и остави книгата на страна. Все още бяха малко далеч от брега, но вече можеше да види, че са й връстници и най-вероятно съученици от Залтинор. Стана от камъка и им помаха ведро да се приближат до брега. Чудеше се дали в мъничката им лодка ще се намери място и за нея, но не смяташе да бъде чак толкова нахална.
Върнете се в началото Go down
http://magicacademy666.bestoforum.net/
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Дек 13, 2007 11:01 pm

Докато Лили Евънс чакаше лодката със съучениците си да се приближи до брега , три момичета се магипортираха на няколко метра от нея. Две от тях носеха дълги рокли с гол гръб, а третата бе наметната с черна мантия , която се влачеше зад нея. Това бяха Кийра Лестранж, Самър Сантини и Кира Блек.
Трите момичета изглежда бяха доволни от резултата на магипортирането , защото дори без да се огледат се насочиха право към водата. В същия миг обаче забелязаха малката лодка и чакащото на брега малко момиче и се спряха. В плановете им не влизаше, че ще бъдат обезпокоявани ...

( пълни глупости писах , ама нещо ме мързи Laughing )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Дек 13, 2007 11:27 pm

Само с един поглед трите момичета се разбраха че трябва да намерят начин да изгонят Лили...за да не разбере какво кроят.
Кийра се приближи към момичето и я заговори
-Здравей!Аз съм Кийра Лестранж приятно ми е да се запознаем...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyЧет Дек 13, 2007 11:37 pm

Малкото момиче изгледа трите леко притеснено и промълви.
- Лили Евънс.
Кира само леко извърна очи , а Самър мълчеше , затова се наложи Кийра отново да поема инициетивата.
- Приятно ми е ... Лили. Това са Кира и Самър.
Малкото момиче кимна и продължи да гледа неловко към трите.
- Тук ли учите? Не съм ви виждала.
- ... Може и така да се каже. Сега пристигаме.
- Еее ... тогава се надявам да ви разпределят в Грийндаун.
- Ще видим - усмихна се появторно Кийра , а изражението и можеше да залъже всеки за намеренията й.
- Аз ще тръгвам - изведнъж каза Лили , помага за довиждане и тръгна бързо към замъка , забравяйки за лодката.
Кира се засмя тихо и се обърна към братовчедка си.
- Доста добре се правиш на добра какичка.
- Аз не съм ли такава?! - уж убидено отвърна Кийра и трите момичета избухнаха в смях.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 12:51 pm

Лодката вече беше до брега.Таджи слезна от нея и се загледа след момичето което туко-що си беше тръгнало.толкова искаше да се запознае с нея.Даде знак на Сив да стой в лодката и се доближи до трите момичето с нескрита омраза в очите.Кой бяха тези че заради тях момичето си тръгна.Когато стигна до тях каза с явен гняв гласа:
-Здравейте Таджи Хюга.Значително ми е НЕПРИЯТНО(и момичето натърти на тази дума)да се запозная с вас.Видях всичко от лодката.-и Таджи си присви очите като вените около тях изпъкнаха.Момичето заеше че каквато и тъпа магия да и хвърлят насреща неможеше да я докосне.Сви си пръстите в знака на Катон и ги погледна отново презрително.

(ИМАЙТЕ КЪСМЕТА ДА ПИШЕТЕ ОТ ИМЕТО НА МОЯ ГЕРОЙ!!!!!!!!!!! Twisted Evil )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 2:27 pm

Кийра само леко повдигна вежди при вида на движенията , които направи Таджи. Тя бе запозната с тях и много добре знаеше, че простите магии , които използваха повечето магьосници нямаха да помогнат. За нещастие на Таджи , младата Лестранж не беше такава.
- Кийра Лестранж. Не се ласкай - и на мен не ми е приятно да се запознаем ... всъщност не знам дори защо ти говоря - гласа на чернокоската беше презрителен. - Ако искаш да се бием , съм съгласна . Макар че няма смисъл да се хабя за някаква Хахо мътнородка , която е решила да се заяжда , защото няма друга работа.


( Ей Йо , Ради ( Кира и Самър ) сори че не пиша и от ваше име и сякаш сте малко срамежливи , ама много объркано става иначе , а и ме мързи Laughing )

( Таджи по-полека Smile Нямам нищо лично към теб да знаеш ... това са си героини Wink И не съм се засилила да пиша от твое име )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 8:38 pm

- Пфуу, какво изобщо се занимаваш с него? - презрително отвърна Самър. Изгледа отегчено момчето и върна погледа ис на гората. Сякаш чакаше някой да изскочи от там всеки момент.
- Сам е права. Не се занимавай с него. - добави Кира. След това се обърна към спомената блондинка. - Да не би да имате среща тук?
- Не, но знам ли колко му е акъла?
- Хей, да не би да си мислите, че можете просто така да се държите с мен и да ви се размине? - ядоса се Таджи. Трите се спогледаха.
- Да! - отвърнаха хорово.

(Хей, както каза и Тери (Кийра) не се засягай просот геройните ни са такива. Нищо лично Razz )
P.S. Хайде и да не се заплашваме, а?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 9:12 pm

-Какъв е смисъла да се занимавам с хора като вас....Хора който се занимават с тъпи магиики и нямат смелоста да очистят човек с двете си ръце...аз не се заяждам просто казвам че сте страхливи надути лигли който не знаят какво е смърт.-Таджи доста добре знаеше че след това момичетата ще искат да я потрошат...Но вече не и дремеше.зае семейната поза ИнгЯнг.сега знаеше че няма как да я изкарат от релси.Просто от позата течеше сила.-Не ми се занимава да се бия но ако настоявате....

(Много се извинявам проста днеска не си изпих хапчетата Wink )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 10:09 pm

Трите момичета се засмяха. Гласовете им оттекаха в гората. Сив , наблюдаваше мълчаливо от лодката , спора който се разяряваше все повече от момичетата на брега.
- Хей , не мога да разбера какво правиш тук , в училище за магия , при положение че това за теб е просто дървена пръчка с която можеш да набиеш някой- Кийра размаха вълшебния предмет в ръката си. - Но какво друго мога да очаквам от мръсен мътнород като теб!
Чернокоската погледна пренебрежително към Таджи , след което пристъпи напред.
Самър и Кира мълчаха , сякаш се любуваха на гледката и на това, което ще последва.
Щом Кийра се приближи на няколко крачки до Таджи , разпусна косите си , които до сега бяха леко прихванати на опашка и погледна проницателно към "опоненката" си. В този момент имаше нещо различно в лицето , в излъчването на Кийра.
Таджи усети нещо непознато ... с което не се бе сблъсквала до сега. Двете момичета се бяха втренчили една в друга ...

( Позволих си да напиша едно нещо от твое име - това за непознатото , ама искам да има нещо , което опоненката ми не знае , а това няма как да го постигна ако само ти пишеш от твое име Razz Ако нещо имаш проблеми , прати едно ПМ )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 10:15 pm

- Хахаха - изсмя се Самър гледайки наближаващия дуел, а очите и проблеснаха в кървавочервено. - Аз ли не знам какво е смърт? Момиченце, умирала съм достатъчно пъти, за да не се страхувам от смърта! Била ли си някога в Ада? Защото аз да! Повярвай ми не е място за теб. - Сам поклати глава. - Чувала ли си за слънчевите вампири? Защото аз съм точно такъв. Вампир, който може да ходи под светлината и не може да бъде убит чрез кол, светена вода и други подобни глупости. Така че не точно на мен трябва да приказваш за смърта! - присмя се Саси. - По-добре не се закачай с хора или по-точно безсмъртни, за които нищо не знаеш! Като под безсмъртни визирам и момичето пред теб!

(Споко на всички се случва! Особено на мен или ако някоя от тях двете се е запънала като магаре на мост и не ще да пише с мен)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 10:29 pm

Таджи усети полх на тайнственост но това не я уплаши....Знаеше с какво се заема още щом тези лигли изгониха Лили...Тя мажеби беше мътнород на знаеше как да си защитава тялото....Погледа на другото момиче беше нищо.Таджи си беше задействала Биакугана.Тя не гледаше опанентката си...ТЯ ГЛЕДАШЕ ПРЕЗ НЕЯ!!!!Ето една способносгт пазена от древности в нейния клан...те незнаеха как да опонират защото имаше само една нещо което можеше да спре.Пък и какво ако я убиеха...Баба Тсунаде си беше насреща за да я извади от гроба...зае поза за битка и изчака момичетата...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 10:39 pm

- Ама тая сериозно е решила да се бие с нас?! - попита подигравателно Кира и се изсмя.
- Явно! Не, че някой има намерението да си хаби силите за нея, но..
- Защо не? Една тренировчица няма да ни дойде зле? - Кийра прекъсна Сам.
- Щом искаш заповядай. Не ми трябва тренировка. Изтезаването на Потър ми е достатъчно. - ухили се Самър и седна на един камък на близо.
- Кира?
- Кой? Аз? С този... мътнород? Няма начин! Прекалено слаба е за мен. Искам нещо по-силно! - и се настани до Саси.
- Е щом не искате... На мен няма да ми се отрази зле! - ухили се лукаво Кийра.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 10:45 pm

-Хайде моляви по-бързо...Заспах....-Момичето зае сиил катон:Гока но джуцу и зачака.-вие може да имате цял ден ама аз не!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... EmptyПет Дек 14, 2007 10:51 pm

Кийра скъси бързо роклята си и се засмя.
- Да не мислиш , че ще се бия с теб със сила ... съжалявам , но не съм мъж.
След тези думи чернокоската насочи пръчката към себе си и се издъгна над земята. След като достигна няколко метра височина мръдна пръчката си и кръстоса краката си , сякаш бе седнала на земята.
- Чакам тееее - иронично подхвърли тя на Тиджи и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разходка с лодка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с лодка...   Разходка с лодка... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Разходка с лодка...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Залтинор :: Около училището :: Водопада-
Идете на: