Залтинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Залтинор

Училище за магосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Урок 1

Go down 
АвторСъобщение
Анастасия
Admin
Admin
Анастасия


Female
Брой мнения : 141
Registration date : 11.11.2007

Урок 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Урок 1   Урок 1 EmptyВто Фев 05, 2008 10:19 pm

ОСНОВИ НА ОТВАРИТЕ


Учителят чакаше учениците си изправен пред катедрата си и облегнат на нея. Стаята бе светла, а дълги плотове се ширеха един зад друг. Върху тях бяха наредени котлони, а до тях - медни котлета.
-Какво представляват отварите? Всеки знае, че това е един вид магия в течно агрегатно състояние. има различни отвари с различна степен на значение, приготвяне и други показатели.
Предполагам, че знаете, но много от демоните, които са високо ниво изискват отвара, за да бъдат унищожени. Също така има и отвари за пречистване на обладан човек, любовни еликсири и др. Отварите се правят стриктно и по рецепта. Всяка малка грешчица може да доведе до катастрофални последствия и получаването на друг вид отвара, а не желаната от вас. Никога не можете да познаете какви съставки съдържа една отвара. Обикновено имаме в хланибището билки за отварите. Оборудвани сме с високотехнологични котлони - по един на човек. Всеки трябва да има пред себе си медно котле. В него ще приготвяте своите отвари. Стъкленици и пипети има в шкафовете под плотовете с котлоните.
Отварите също така се подреждат в класификационна стълбичка:

Положителни
Неутрални (двойнствени)
Отрицателни


Различните отвари се подреждат в една от трите категории. Това в коя категория спадат съответните отвари, както може би се досещате, зависи от въздействието им върху съществото, което я ползва или изпитва.
По тази логика ще искам за домашно да ми класифицирате следните отвари:

Лечебен Еликсир
Любовен Еликсир
Серум на Истината
Унищожителна Отвара
Отрова


Ще ви подскажа, че при любовния еликсип и серума на истината не се знае дали ще се получат добри или лоши неща, а като потърпевш от унищожителната отвара вземете съществото, което унищожава. Това е вашето домашно. Очаквам добри резултати.Трябва да ми го предадете до петък(08.02.08г) Домашното ми предадете по ЛС за да съм сигурна че не преписвате. Който няма домашно отнемам точки от домът му.
Върнете се в началото Go down
https://zaltinorschool.bulgarianforum.net
Анастасия
Admin
Admin
Анастасия


Female
Брой мнения : 141
Registration date : 11.11.2007

Урок 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 1   Урок 1 EmptyПон Фев 11, 2008 8:03 pm

Самър Сантини и Нан О'Конър Доом получават Изклщчителен за домашната работа... А другите искам да ми обяснят защо не са си написали домашното... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
https://zaltinorschool.bulgarianforum.net
 
Урок 1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Залтинор :: Предметите :: Отвари-
Идете на: